Artifact Inn - Metro Studio Near Top Attractions San Diego

San Diego
Artifact - Metro Near Attractions
10 Voortreffelijk
1 beoordeling

Artifact Inn - Metro Studio Near Top Attractions San Diego

828 G Street, San Diego, Verenigde Staten Kaart weergeven
Gelegen op 25 minuten wandelafstand van het Fleet Science Center, heeft Artifact Inn - Metro Studio Near Top Attractions San Diego een eenvoudige toegang tot Santa Fe Depot treinstation dat op 1 km afstand ligt.
Dit appartement ligt op een korte afstand van het Westfield Horton Plaza en bevindt zich in de San Diego Centrum wijk van de stad. Dit appartement biedt een eersteklas ligging, op minder dan 1 km verwijderd van het Embarcadero Marina Park South. Artifact Inn - Metro Studio Near Top Attractions is op binnen het bereik van het Tuna Harbor Park gelegen.
Bij het appartement zullen gasten genieten van het gemak van een droger en badlakens in de badkamer. Er is ook een wasmachine.
Om uw comfort te verhogen, heeft Artifact Inn - Metro Studio Near Top Attractions een ingerichte keuken met koffie- en theefaciliteiten, een koelkast, een oven. Deze accommodatie heeft goede verbindingen met veel bezienswaardigheden en ligt op 10 minuten wandelen van 4th Av & Broadway busstation.
+ Meer - Minder
Hoofdvoorzieningen
  • Gratis Wi-Fi
  • Airconditioning
  • + Meer

Kaart

Toeristische attracties in

San Diego
Bezienswaardigheden
  • Bay View Women and Family Clinic - 1,8 km
  • The Embarcadero - 1,5 km
  • LA Jolla - 2,1 km
  • San Diego Zoo - 2,6 km
  • Artisan Row - 3,9 km
  • Naval Amphibious Base Coronado - 4,3 km
  • Frightmare on Market Street - 300 m
  • Haunted Hotel - 400 m
  • Fourth and B Concerts and Special - 750 m
  • San Diego Convention Center - 900 m
Luchthavens
  • Luchthaven San Diego International Airport - 6 km
Treinstations
  • Santa Fe Depot - 1,3 km

Kamers en beschikbaarheid

Even wachten, we zijn beschikbare kamers voor u aan het controleren.
Faciliteiten

Algemeen

  • Gratis WiFi in openbare ruimtes
  • Rookdetectors

Eten

  • Elektrische waterkoker
  • Droger
  • Keukengerei

Kamervoorzieningen

  • Airconditioning
  • Verwarming
  • Koffie- en theefaciliteiten
  • Wasmachine
  • Gratis toiletartikelen
  • Flat-screen TV
Hoofdvoorzieningen
  • Gratis Wi-Fi
  • Airconditioning

Hotelbeleid

Inchecken: van 16:00 tot 23:59
Uitchecken: tot 11:00
Veelgestelde vragen
Voer uw datums in
Voer uw datums in
Zo 25 Oct
Ma 26 Oct
Gasten
Hotels in San Diego aan het zoeken